Váš košík je prázdny!

Univerzálne farby kabeliek

2021.01.04

Nielen pri výbere novej kabelky ale aj pri rozhodovaní sa pred šatníkom „ktorú kabelku si dnes so sebou zoberiem?“ zohráva jej farba veľmi dôležitú úlohu. Čierna farba je univerzálna, to je všeobecne známe, preto nie je žiadnym prekvapením, že kabelky v odtieňoch čiernej sú celkovo najpredávanejšie, čiže aj najviac obľúbené. Okrem toho, že sa dokonale hodia ku každému outfitu, ich výhodou je aj fakt, že možné odretie alebo menšie zašpinenie na nich nie je až tak vidieť a dajú sa hravo odstrániť. Popri čiernej však existujú aj iné univerzálne farby kabeliek s ktorými  perfektne  zladíte svoj outfit.  Viac sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

 

Telová farba a odtiene hnedej

Dnes má hnedá vo svete módy osobitné miesto: všetky jej odtiene, od tmavohnedej po kávovú a béžovú, sú žiadané. Hnedá farba sa hodí k iným farbám, čo umožňuje vytvárať nádherné kombinácie s outfitom, ako pre bežné každodenné nosenie, tak aj na slávnostnejšie príležitosti. Kabelky telovej farby a celkovo v odtieňoch hnedej sú univerzálne a ich využitie je naozaj všestranné.

Odtiene zelenej

Kabelky v odtieňoch zelenej môžu pôsobiť elegantne, svojsky alebo aj výstredne, no bezpochyby sú stále trendy. Či už je to olivová, tyrkysová, smaragdová alebo trávová zelená, kabelky tejto farby majú svoje čaro. Zelená je vo všeobecnosti považovaná za neutrálnu farbu, takže sa perfektne hodí ku rôznym outfitom. Fľaškovú zelenú ocenia najmä konzervatívnejšie dámy, no hodí sa aj do pracovného prostredia. Mladšie vekové kategórie a extravagantnejšie dámy, ktoré radi pútajú pozornosť, môžu pokojne siahnuť aj po svetlejších a krikľavejších odtieňoch zelenej. V kombinácii s bielym, ružovým, modrým, fialovým či žltým oblečením zelená kabelka vášmu outfitu dodá kontrast a príjemne doladí váš look.

Metalické farby

Najväčšia výhoda metalických farieb na kabelkách alebo ruksakoch je bezpochyby to, že či už ide o striebornú, bronzovú alebo zlatú metalickú farbu, tieto farby vám budú ladiť skoro so všetkými farbami vašich šiat a outfitov, ba dokonca ich aj oživia a zvýraznia. Ich prednosťou je aj fakt, že sú vhodné do každého ročného obdobia. Ak radi nosíte čierne kabelky len preto, lebo sa vám hodia ku rôznym outfitom, neváhajte a vyskúšajte aj metalické odtiene,  určite to neoľutujete.