Váš košík je prázdny!

Tieto typy kabeliek by mala vlastniť každá žena

2020.10.16

Pre mnohé ženy je kabelka nenahraditeľným každodenným spoločníkom. Nosíme ich vo voľnom čase, cestou do práce alebo aj v práci. Každá z nás má doma zrejme hneď niekoľko kúskov vhodných na rôzne príležitosti. V nasledujúcom článku sa zameriame na základné typy kabeliek, s ktorými budete pripravená na každú situáciu. Tieto kúsky by rozhodne nemali chýbať v žiadnom dámskom šatníku.

 

Crossbody je základ

Jednoznačne najdôležitejšia je multifunkčná crossbody kabelka. Je vhodná na všetky voľnočasové aktivity od stretnutia s priateľmi, rande, návštevy kina či múzea, prechádzky v lese, obed v reštaurácii až po večernú párty. Vďaka svojej praktickosti, šikovným menším rozmerom a širokým možnostiam využitia patria crossbody v súčasnosti medzi najobľúbenejšie typy kabeliek.

Shopper kabelka

Rovnako potrebnou a nevyhnutnou je aj shopper kabelka. Tento typ je najpraktickejší na nákupy, ale nepatrí iba do nákupných centier, takisto je ideálna na výlety, ale perfektne sa hodí aj na všedný deň. Je to kabelka väčších rozmerov, do ktorej sa vám bez problémov zmestia všetky vaše drobnosti a cennosti ba dokonca vám ešte ostane miesto aj na nákupy. Praktickosť veľkého vnútorného priestoru, ktorý ponúkajú shopper kabelky ocení nejedna žena. Niet sa čomu čudovať, že shoppery sú jedným z najobľúbenejších typov kabeliek.

Spoločenská kabelka

V šatníku žiadnej ženy by určite nemala chýbať aspoň 1 elegantná listová alebo spoločenská kabelka pre každý prípad. Nikdy neviete, kedy sa vyskytne situácia, pri ktorej budete potrebovať aj takýto kúsok. Či už je to ples, svadba, stužková, rodinná oslava, firemný večierok alebo divadlo, príležitosť sa vždy nájde a preto je dobré vlastniť aj takúto kabelku.

Ruksak

Stále aktuálnym trendom je aj nosenie ruksaku namiesto kabelky. Ak ste doteraz nad kúpou ruksaku váhali, určite sa nebojte tomuto rozhodnutiu poddať a jeden si obstarajte. Pohodlie, ktoré ponúka si určite zamilujete. Štýlový a praktický ruksak je ideálny na nákupy, stretnutia s priateľmi, prechádzky v prírode či v meste, výlety, turistiku ale využijete ho aj na párty. Azda najväčšou výhodou ruksakov je fakt, že všetky svoje veci v ňom máte pohodlne odložené na chrbte, vďaka čomu vám ostanú voľné ruky, čo sa vám môže prísť vhod napríklad v obchode pri nakupovaní, keď si chcete poprezerať oblečenie uložené na vešiakoch.