Váš košík je prázdny!
Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin TILAK38325 čierna
Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin TILAK38325 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin TILAK38325 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin TILAK38325 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin TILAK38325 čierna

Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin TILAK38325 čierna

Výrobca: Pierre Cardin
Model: TILAK38325
Dostupnosť: Skladom
35,90€
Dostupné možnosti

Luxusná kožená pánska peňaženka od svetoznámej francúzskej značky a ikony módneho priemyslu Pierre Cardina. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný a nadčasový dizajn na prednej strane zdobí logo značky Pierre Cardin nad ktorým sa tiahne červený pásik. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 7 priehradiek na karty a doklady, 2 klasické priehradky na papierové bankovky a 1 zipsovú priehradku na bankovky, 3 priehľadné priehradky, tajnú priehradku, zipsovú priehradku a cvokovú priehradku na mince. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Pierre Cardin, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Peňaženka nemá uzatváranie.

Tento model disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 12 cm

Výška: 10 cm

Šírka: 3 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

7 priehradiek na karty a doklady

3 priehradky na bankovky - 2 klasické + 1 zipsová

3 priehľadné priehradky

Tajná priehradka

Cvoková priehradka na mince

Zipsová priehradka

Materiál: pravá koža