Váš košík je prázdny!
Kožená kabelka Elizabet Canard EC-S0477 kapučínová
Kožená kabelka Elizabet Canard EC-S0477 kapučínová Kožená kabelka Elizabet Canard EC-S0477 kapučínová Kožená kabelka Elizabet Canard EC-S0477 kapučínová Kožená kabelka Elizabet Canard EC-S0477 kapučínová Kožená kabelka Elizabet Canard EC-S0477 kapučínová

Kožená kabelka Elizabet Canard EC-S0477 kapučínová

Výrobca: Elizabet Canard
Model: EC-S0477
Dostupnosť: Skladom
81,90€ 59,90€
Dostupné možnosti

Kabelky sú módny doplnok, ktorý budú ženy vždy potrebovať. Každá žena má v skrini inú kabelku na rôzne príležitosti, či už je to spoločenská akcia, nákupy v obchodnom centre alebo vychádzka s priateľmi. V šatníku žiadnej ženy by ale nemala chýbať aspoň 1 kvalitná luxusná kožená kabelka, ktorou sa bude pýšiť. Ak takú hľadáte, možno je kožená kabelka Elizabet Canard pre vás tá pravá.

Luxusná dámska kabelka talianskej výroby Elizabet Canard je štýlová a trendy. Precízne spracovanie pravej kože, z ktorej je kabelka vyrobená sa spoľahlivo postará o dlhú životnosť. Elegantný a nadčasový dizajn doplnený striebornými doplnkami príjemne zelegantní nevšedný aj všedný outfit a navyše je vhodný aj na každodenné nosenie. Pre štýlové dámy s dobrým vkusom je to ideálny kúsok na doplnenie svojho šatníka, pre pánov tento model predstavuje skvelý nápad na originálny darček pre manželku alebo priateľku. Na vonkajšej strane sa nenachádzajú žiadne vrecká, vnútrajšok tejto kabelky je však praktický a poskutuje dostatočný priestor pre uloženie všetkých vaších drobností, ktoré by ste mohli počas dňa potrebovať. Vnútro je rozdelené na 2 samostatné priehradky s vlastným zapínaním a vnútornými vreckami. Prvá priehradka má kovové zapínanie a disponuje 1 vnútorným vreckom, druhá sa uzatvára zipsom a obsahuje 1 zipsové vrecko. Na spodnej časti kabelky sa nachádzajú 4 kovové nožičky slúžiace proti zašpineniu spodku, ak ju niekde položíte. Vďaka rúčkam ju môžete nosiť v ruke ale súčasťou je aj dlhý odopínateľný popruh pre pohodlné nosenie na ramene.

Dĺžka: 34 cm

Výška: 20 cm

Šírka: 12 cm

Zapínanie: kovové + zips

Vnútorné vrecká: áno

Vonkajšie vrecká: nie

Popruhy: odnímateľné

Kovové nožičky na spodku kabelky

Materiál: pravá koža