Váš košík je prázdny!
Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna
Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna

Pánska kožená peňaženka Elizabet Canard N992L-VT-NL čierna

Výrobca: Elizabet Canard
Model: N992L-VT-NL
Dostupnosť: Skladom
19,90€
Dostupné možnosti

Kvalitná pánska kožená peňaženka značky Elizabet Canard N992L-VT-NL. Vyrobená je z pravej kože pre dosiahnutie vyššej kvality a dlhšej životnosti. Elegantný dizajn dopĺňa nenápadné logo značky. Peňaženka je veľmi praktická, nachádza sa v nej až 9 priehradiek pre karty a doklady, 3 priehľadné priehradky, 2 priehradky na bankovky,  2 tajné priehradky, zipsová priehradka a cvoková priehradka na mince. Peňaženka je zabalená v darčekovej krabičke s logom značky. Uzatvára sa cvokom.

Navyše, tento model disponuje aj technológiou RFID čo je skratka pre Radio Frequency IDentification, čiže rádiofrekvenčná identifikácia čo znamená že poskutuje ochranu proti neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 12 cm

Výška: 10 cm

Šírka: 2 cm

RFID ochrana

Darčeková krabička s logom značky

Priehradky na karty, doklady a bankovky

Cvoková priehradka na mince

3 priehľadné priehradky

Zipsová priehradka

Tajné priehradky

Materiál: pravá koža