Váš košík je prázdny!
Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna
Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna

Pánska kožená peňaženka Pierre Andreus CPR-021-PA čierna

Výrobca: Pierre Andreus
Model: CPR-021-PA
Dostupnosť: Skladom
20,90€ 17,90€
Dostupné možnosti

Originálna, štýlová a praktická čierna pánska kožená peňaženka od obľúbenej značky Pierre Andreus. Vyhotovenie z pravej kože a prezízne spracovanie sa postarajú o jej dlhú životnosť. Elegantný  a luxusný dizajn tohto kúsku dopĺňa strieborné logo značky Pierre Andreus na prednej strane peňaženky. Je zabalená v originálnej darčekovej krabičke, takže sa hodí aj ako darček pre manžela, priateľa alebo syna. Vnútorný priestor poskytuje dostatok miesta pre všetky vaše karty, doklady, bankovky aj mince. Obsahuje 2 priehradky na bankovky, 6 priehradiek na karty a doklady, priehľadnú priehradku, cvokovú priehradku na mince a 2 tajné priehradky. Uzatváranie peňaženka nemá.

Navyše, tento model disponuje aj technológiou RFID čo je skratka pre Radio Frequency IDentification, čiže rádiofrekvenčná identifikácia čo znamená že poskutuje ochranu proti neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 11 cm

Výška: 9 cm

Šírka: 2 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

Priehradky na karty, doklady a bankovky

Cvoková priehradka na mince

Priehľadná priehradka

Materiál: pravá koža