Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-CPR-028-BSVT čierna
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-CPR-028-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-CPR-028-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-CPR-028-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-CPR-028-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-CPR-028-BSVT čierna

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-CPR-028-BSVT čierna

Výrobca: Badura
Model: B-CPR-028-BSVT
Dostupnosť: Skladom
66,90€ 32,50€
Dostupné možnosti

Luxusná kožená pánska peňaženka od známej značky Badura, ktorej viac ako 50 ročná história pôsobenia na trhu je sama o sebe zárukou vysokej kvality. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný dizajn dopĺňa nenápadné logo značky Badura na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 7 priehradiek na karty a doklady, 2 priehradky na papierové bankovky, priehľadnú priehradku, tajnú priehradku a cvokovú priehradku na mince. Vďaka šikovným menším rozmerom sa vám peňaženka pohodlne zmestí aj do menšieho vrecka nohavíc, riflí alebo bundy. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Badura, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Uzatváranie peňaženka nemá.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 8 cm

Výška: 10 cm

Šírka: 2,5 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

7 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

Priehľadná priehradka

Tajná priehradka

Cvoková priehradka na mince

Materiál: pravá koža