Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Forever Young N951-SDD čierna
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Forever Young N951-SDD čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Forever Young N951-SDD čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Forever Young N951-SDD čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Forever Young N951-SDD čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Forever Young N951-SDD čierna

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Forever Young N951-SDD čierna

Výrobca: Rovicky
Model: N951-SDD
Dostupnosť: Skladom
20,00€
Dostupné možnosti

Kvalitná čierna kožená pánska peňaženka z kolekcie Forever Young značky Rovicky poteší každého pána. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný a moderný dizajn dopĺňa logo značky "Forever Young by Paul Rovicky" na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 9 priehradiek na karty a doklady, 2 priehradky na papierové bankovky, tajnú priehradku, zipsové vrecko v strede, cvokovú priehradku na mince a 2 priehľadné priehradky ideálne na umiestnenie občianskeho preukazu alebo fotiek blízkych. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke, takže sa perfektne hodí aj ako štýlový darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Uzatváranie peňaženka nemá.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 13 cm

Výška: 9,5 cm

Šírka: 2 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

9 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

2 priehľadné priehradky

Tajná priehradka

Zipsové vrecko v strede

Cvoková priehradka na mince

Materiál: pravá koža