Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke WILD N4L-CCF-RFID-0179 čierna
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke WILD N4L-CCF-RFID-0179 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke WILD N4L-CCF-RFID-0179 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke WILD N4L-CCF-RFID-0179 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke WILD N4L-CCF-RFID-0179 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke WILD N4L-CCF-RFID-0179 čierna

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke WILD N4L-CCF-RFID-0179 čierna

Výrobca: WILD
Model: N4L-CCF-RFID-0179
Dostupnosť: Skladom
27,18€ 21,50€
Dostupné možnosti

Kvalitná čierna kožená pánska peňaženka od známej značky Always Wild je vyrobená z pravej kože, čo výrazne predlžuje jej životnosť. Jednofarebný dizajn na prednej strane zdobí logo značky Always Wild. Vzhľad peňaženky je moderný, nadčasový a elegantný, vhodný nielen pre mladých chlapcov ale aj pre úspešných zrelých mužov. Výhodou tohto modelu je, že súčasťou je aj darčeková krabička, takže ho možno použiť aj ako pekný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Je veľmi praktická, štýlová a príjemne pohodlná na každodenné nosenie. Vnútro obsahuje až 9 priehradiek na karty a doklady, 3 priehľadné priehradky, 2 priehradky na bankovky, zipsovú priehradku, cvokovú priehradku na mince a 2 tajné priehradky. Peňaženka má uzatváranie na cvok.

Navyše, tento model disponuje aj technológiou RFID čo je skratka pre Radio Frequency IDentification, čiže rádiofrekvenčná identifikácia čo znamená, že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu a neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 10 cm

Výška: 12 cm

Šírka: 3 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

9 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

3 priehľadné priehradky

2 tajné priehradky

Zipsová priehradka

Cvoková priehradka na mince

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža