Váš košík je prázdny!
Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá
Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá

Dámska kožená peňaženka Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá

Výrobca: Gregorio
Model: GF100
Dostupnosť: Skladom
34,90€ 24,90€
Dostupné možnosti

Luxusná kožená dámska peňaženka značky Gregorio so vzorom hadej kože je vkusným doplnkom do každej kabelky či ruksaku. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný a nadčasový dizajn zdobí štítkové logo značky Gregorio na prednej strane. Estetický a luxusný vzhľad určite ocenia nielen úspešné ženy, ale aj štýlové dámy s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 8 priehradiek na karty a doklady, 3 priehradky na papierové bankovky, cvokovú priehradku na mince, zipsovú priehradku, tajnú priehradku a priehľadnú priehradku vhodnú na umiestnenie občiandkeho preukazu alebo fotiek blízkych. Množstvo priehradiek ocenia hlavne milovníčky kariet. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Gregorio, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelú manželku, priateľku alebo dcéru. Uzatvára sa cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 18,5 cm

Výška: 10 cm

Šírka: 4 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

8 priehradiek na karty a doklady

3 priehradky na bankovky

Priehľadná priehradka

Cvoková priehradka na mince

Zipsová priehradka

Tajná priehradka

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža