Váš košík je prázdny!
Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá
Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá

Dámska kožená RFID peňaženka v krabičke Gregorio so vzorom hadej kože GF100 sivá

Výrobca: Gregorio
Model: GF100
Dostupnosť: Skladom
34,90€ 24,90€
Dostupné možnosti

Luxusná kožená dámska peňaženka značky Gregorio so vzorom hadej kože je vkusným doplnkom do každej kabelky či ruksaku. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný a nadčasový dizajn zdobí štítkové logo značky Gregorio na prednej strane. Estetický a luxusný vzhľad určite ocenia nielen úspešné ženy, ale aj štýlové dámy s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 8 priehradiek na karty a doklady, 3 priehradky na papierové bankovky, cvokovú priehradku na mince, zipsovú priehradku, tajnú priehradku a priehľadnú priehradku vhodnú na umiestnenie občiandkeho preukazu alebo fotiek blízkych. Množstvo priehradiek ocenia hlavne milovníčky kariet. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Gregorio, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelú manželku, priateľku alebo dcéru. Uzatvára sa cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 18,5 cm

Výška: 10 cm

Šírka: 4 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

8 priehradiek na karty a doklady

3 priehradky na bankovky

Priehľadná priehradka

Cvoková priehradka na mince

Zipsová priehradka

Tajná priehradka

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža