Váš košík je prázdny!
Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna
Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna

Kožená dámska RFID peňaženka v krabičke Bellugio AD-43R-068 čierna

Výrobca: Bellugio
Model: AD-43R-068
Dostupnosť: Skladom
44,21€ 26,50€
Dostupné možnosti

Originálna, štýlová a praktická čierna dámska kožená peňaženka od značky Bellugio je vkusným doplnkom do každej kabelky či ruksaku. Vyhotovenie z pravej kože a prezízne spracovanie sa postarajú o jej dlhú životnosť. Elegantný a moderný dizajn tohto kúsku dopĺňajú strieborné doplnky a logo značky Bellugio. Peňaženka je mimoriadne praktická, obsahuje až 4 priehradky na karty a doklady, priehradku na bankovky, 2 zipsové priehradky, cvokovú priehradku, 2 veľké priehradky, 4 tajné priehradky, zipsové vrecko v strede a priehľadnú priehradku, ideálnu napríklad na uloženie občianskeho preukazu alebo fotky blízkeho. Na zadnej strane má ešte vonkajšiu priehradku a zipsové vrecko. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Bellugio, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelú manželku, priateľku alebo dcéru. Uzatvára sa cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 13 cm

Výška: 9,5 cm

Šírka: 4 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

Zapínanie: cvok

4 priehradky na karty a doklady

Priehľadná priehradka

Priehradka na bankovky

Cvoková priehradka

2 zipsové priehradky

2 väčšie priehradky

Zipsové vrecko v strede

4 tajné priehradky

Vonkajšia priehradka vzadu

Zipsové vrecko vzadu

Materiál: pravá koža