Váš košík je prázdny!
Hnedá pánska kožená peňaženka s RFID ochranou v krabičke Ronaldo RM-05L-CFL-8366
Hnedá pánska kožená peňaženka s RFID ochranou v krabičke Ronaldo RM-05L-CFL-8366 Hnedá pánska kožená peňaženka s RFID ochranou v krabičke Ronaldo RM-05L-CFL-8366 Hnedá pánska kožená peňaženka s RFID ochranou v krabičke Ronaldo RM-05L-CFL-8366 Hnedá pánska kožená peňaženka s RFID ochranou v krabičke Ronaldo RM-05L-CFL-8366 Hnedá pánska kožená peňaženka s RFID ochranou v krabičke Ronaldo RM-05L-CFL-8366

Hnedá pánska kožená peňaženka s RFID ochranou v krabičke Ronaldo RM-05L-CFL-8366

Výrobca: Ronaldo
Model: RM-05L-CFL-8366
Dostupnosť: Skladom
21,30€
Dostupné možnosti

Kvalitná hnedá kožená pánska peňaženka značky Ronaldo poteší každého pána. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný a moderný dizajn zdobí logo značky Ronaldo na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 9 priehradiek na karty a doklady, 2 priehradky na papierové bankovky, tajnú priehradku, cvokovú priehradku na mince a 2 priehľadné priehradky ideálne na umiestnenie občianskeho preukazu alebo fotiek blízkych. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Ronaldo, takže sa perfektne hodí aj ako štýlový darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Uzatvára sa cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 11 cm

Výška: 8,5 cm

Šírka: 2,5 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

9 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

2 priehľadné priehradky

Tajná priehradka

Cvoková priehradka na mince

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža