Váš košík je prázdny!
Hnedá pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Wild Tiger ZM-128R-035
Hnedá pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Wild Tiger ZM-128R-035 Hnedá pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Wild Tiger ZM-128R-035 Hnedá pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Wild Tiger ZM-128R-035 Hnedá pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Wild Tiger ZM-128R-035 Hnedá pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Wild Tiger ZM-128R-035

Hnedá pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Wild Tiger ZM-128R-035

Výrobca: WILD
Model: ZM-128R-035
Dostupnosť: Skladom
24,90€ 17,90€
Dostupné možnosti

Štýlová hnedá kožená pánska peňaženka od známej značky Wild, z kolekcie Wild Tiger. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný jednofarebný dizajn dopĺňajú zlaté doplnky v podobe cvokov a logo značky Wild Tiger na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 9 priehradiek na karty a doklady, 2 priehľadné priehradky, 2 priehradky na papierové bankovky, 2 tajné priehradky a cvokovú priehradku na mince. Priehľadné priehradky sú ideálne na umiestnenie občianskeho preukazu alebo fotiek blízkych. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Wild Tiger, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Peňaženka sa uzatvára cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 11 cm

Výška: 8,5 cm

Šírka: 2,5 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

9 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

2 priehľadné priehradky

2 tajné priehradky

Cvoková priehradka na mince

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža