Váš košík je prázdny!
Pánska kožená peňaženka Badura B-PC-101L-BSVT čierna
Pánska kožená peňaženka Badura B-PC-101L-BSVT čierna Pánska kožená peňaženka Badura B-PC-101L-BSVT čierna Pánska kožená peňaženka Badura B-PC-101L-BSVT čierna Pánska kožená peňaženka Badura B-PC-101L-BSVT čierna Pánska kožená peňaženka Badura B-PC-101L-BSVT čierna

Pánska kožená peňaženka Badura B-PC-101L-BSVT čierna

Výrobca: Badura
Model: B-PC-101L-BSVT
Dostupnosť: Skladom
37,90€ 27,90€
Dostupné možnosti

Luxusná kožená pánska peňaženka od známej značky Badura, ktorej viac ako 50 ročná história pôsobenia na trhu je sama o sebe zárukou vysokej kvality. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný dizajn dopĺňa nenápadné logo značky Badura na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 12 priehradiek na karty a doklady, 2 priehľadné priehradky, priehradku na papierové bankovky, tajnú priehradku a cvokovú priehradku na mince. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Badura, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Peňaženka sa uzatvára cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 10 cm

Výška: 13 cm

Šírka: 2,5 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

12 priehradiek na karty a doklady

2 priehľadné priehradky

Priehradka na bankovky

Tajná priehradka

Cvoková priehradka na mince

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža