Váš košík je prázdny!
Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna
Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna

Pánska kožená peňaženka Pierre Cardin 323A TILAK09 čierna

Výrobca: Pierre Cardin
Model: 323A TILAK09
Dostupnosť: Skladom
37,90€ 31,90€
Dostupné možnosti

Luxusná kožená pánska peňaženka od svetoznámej francúzskej značky a ikony módneho priemyslu Pierre Cardina. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný a nadčasový dizajn zdobia strieborné doplnky v podobe cvokov a strieborného loga značky Pierre Cardin na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskutuje až 9 priehradiek na karty a doklady, 2 priehradky na papierové bankovky, 2 priehľadné priehradky, 2 tajné priehradky a cvokovú priehradku na mince. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Pierre Cardin, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Uzatváranie peňaženky je na cvok.

Tento model disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskutuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 11 cm

Výška: 9 cm

Šírka: 2,5 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

9 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

2 priehľadné priehradky

2 tajné priehradky

Cvoková priehradka na mince

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža