Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Always Wild N4L-WCN-RFID-7955 hnedá
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Always Wild N4L-WCN-RFID-7955 hnedá Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Always Wild N4L-WCN-RFID-7955 hnedá Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Always Wild N4L-WCN-RFID-7955 hnedá Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Always Wild N4L-WCN-RFID-7955 hnedá Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Always Wild N4L-WCN-RFID-7955 hnedá

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Always Wild N4L-WCN-RFID-7955 hnedá

Výrobca: WILD
Model: N4L-WCN-RFID-7955
Dostupnosť: Skladom
24,90€ 14,90€
Dostupné možnosti

Štýlová hnedá kožená pánska peňaženka od známej značky Wild, z kolekcie Always Wild. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný jednofarebný dizajn dopĺňa nenápadné logo značky Wild na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 10 priehradiek na karty a doklady, 3 priehľadné priehradky, 2 priehradky na papierové bankovky, 2 tajné priehradky, zipsovú priehradku v strede a cvokovú priehradku na mince. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Wild, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Peňaženka sa uzatvára cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená, že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 10 cm

Výška: 13 cm

Šírka: 2 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

10 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

3 priehľadné priehradky

2 tajné priehradky

Zipsová priehradka v strede

Cvoková priehradka na mince

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža