Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-053L-BSVT čierna
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-053L-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-053L-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-053L-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-053L-BSVT čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-053L-BSVT čierna

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Badura B-053L-BSVT čierna

Výrobca: Badura
Model: B-053L-BSVT
Dostupnosť: Skladom
79,90€ 39,90€
Dostupné možnosti

Luxusná kožená pánska peňaženka od známej značky Badura, ktorej viac ako 50 ročná história pôsobenia na trhu je sama o sebe zárukou vysokej kvality. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný dizajn zdobia strieborné doplnky v podobe cvoku a zipsu a nenápadné logo značky Badura na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje 3 priehradky na karty a doklady, 3 priehradky na papierové bankovky, z čoho 2 sú klasické a 1 je zipsová, tajnú priehradku, zipsovú priehradku v strede a cvokovú priehradku na mince. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Badura, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Peňaženka sa uzatvára cvokom.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 12 cm

Výška: 9,5 cm

Šírka: 2 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

3 priehradky na karty a doklady

3 priehradky na bankovky: 2 klasické + 1 zipsová

Tajná priehradka

Zipsová priehradka v strede

Cvoková priehradka na mince

Uzatváranie na cvok

Materiál: pravá koža