Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus PW-010-BTU čierna
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus PW-010-BTU čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus PW-010-BTU čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus PW-010-BTU čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus PW-010-BTU čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus PW-010-BTU čierna

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus PW-010-BTU čierna

Výrobca: Pierre Andreus
Model: PW-010-BTU
Dostupnosť: Skladom
37,20€ 21,10€
Dostupné možnosti

Táto štýlová čierna pánska kožená peňaženka od známej značky Pierre Andreus je vyrobená z pravej kože čo zabezpečí jej dlhšiu životnosť. Jednofarebný dizajn s nenápadným logom značky PA pôsobí elegantne a hodí sa nielen mladším ale aj starším pánom. Súčasťou je aj darčeková krabička, takže ju možno použiť aj ako skvelý darček pre pánov. Peňaženka má 4 priehradky na karty a doklady z čoho jedna je priehľadná, 2 priehradky na bankovky, cvokovú priehradku na mince a 3 tajné priehradky. Zapínanie peňaženka nemá.

Navyše, tento model disponuje aj technológiou RFID čo je skratka pre Radio Frequency IDentification, čiže rádiofrekvenčná identifikácia čo znamená že poskytuje ochranu proti neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 12 cm

Výška: 10 cm

Šírka: 2 cm

RFID ochrana

Darčeková krabička s logom značky PA

3 priehradky na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

1 priehľadná priehradka

3 tajné priehradky

Cvoková priehradka na mince

Materiál: Pravá koža