Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Vimax TM-100R-033 čierna
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Vimax TM-100R-033 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Vimax TM-100R-033 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Vimax TM-100R-033 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Vimax TM-100R-033 čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Vimax TM-100R-033 čierna

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Vimax TM-100R-033 čierna

Výrobca: Vimax
Model: TM-100R-033
Dostupnosť: Skladom
42,11€ 24,50€
Dostupné možnosti

Elegantná a trendy čierna kožená pánska peňaženka značky Vimax svojim vzhľadom a kvalitou poteší každého pána. Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality a dlhej životnosti je spracovanie tohto kúsku precízne vyhotovené z pravej kože. Elegantný a nadčasový jednofarebný dizajn zdobí červený pásik tiahnúci sa pozdĺž celej dĺžky peňaženky a štítkové logo značky Vimax na prednej strane. Estetický vzhľad určite ocenia nielen úspešní muži, ale aj štýloví páni s dobrým vkusom. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, poskytuje až 7 priehradiek na karty a doklady, 3 priehľadné priehradky, 2 priehradky na papierové bankovky, 2 tajné priehradky, zipsovú priehradku v strede a cvokovú priehradku na mince. Priehľadné priehradky sú ideálne na umiestnenie občianskeho preukazu alebo fotiek blízkych. Zabalená je v originálnej darčekovej krabičke Vimax, takže sa perfektne hodí aj ako luxusný darček pre skvelého manžela, priateľa alebo syna. Uzatváranie peňaženka nemá.

Peňaženka disponuje technológiou RFID (Radio Frequency IDentification - rádiofrekvenčná identifikácia), čo znamená že poskytuje ochranu proti nežiadúcemu neoprávnenému prístupu k dátam vašich platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 12 cm

Výška: 9,5 cm

Šírka: 2 cm

RFID ochrana

Originálna darčeková krabička

7 priehradiek na karty a doklady

2 priehradky na bankovky

3 priehľadné priehradky

2 tajné priehradky

Cvoková priehradka na mince

Zipsová priehradka v strede

Materiál: pravá koža