Váš košík je prázdny!
Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T
Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T

Súprava 2v1 - čierna pánska kožená RFID peňaženka a kožený opasok v krabičke Rovicky R-N4L-110-T

Výrobca: Rovicky
Model: R-N4L-110-T
Dostupnosť: Skladom
49,84€ 30,00€
Dostupné možnosti

Originálny pánsky kožený set značky Rovicky je vhodný nielen pre štýlových pánov ale vďaka peknému darčekovému baleniu sa perfektne hodí aj ako vkusný darček pre milovaného manžela, syna alebo priateľa. Súprava obsahuje čiernu pánsku koženú peňaženku a čierny pánsky kožený opasok, z ktorých oba sú kvalitne vyhotovené z pravej kože, čo sa postará o dlhú životnosť. Elegantný dizajn peňaženky zdobí na prednej strane nenápadné logo značky Rovicky. Táto súprava je vhodná rovnako pre mladších ako aj starších zrelých mužov. Peňaženka je navyše aj veľmi praktická, má až 10 priehradiek na karty a doklady, 3 priehľadné priehradky, 2 priehradky na bankovky, zipsovú priehradku v strede, cvokovú priehradku na mince aj 2 tajne priehradky. Peňaženka sa uzatvára cvokom.

Peňaženka disponuje aj technológiou RFID čo je skratka pre Radio Frequency IDentification, čiže rádiofrekvenčná identifikácia čo znamená že poskutuje ochranu proti neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 9,5 cm

Výška: 12,5 cm

Šírka: 2,5 cm

RFID ochrana

Darčeková krabička s logom značky Rovicky

10 priehradiek na karty a doklady

3 priehľadné priehradky

2 priehradky na bankovky

Cvoková priehradka na mince

2 Tajné priehradky

Zipsová priehradka v strede

Uzatváranie na cvok

Materiál: Pravá koža

Opasok:

Dĺžka opasku: 127 cm s prackou, 122 cm bez pracky

Materiál: opasok z pravej kože + kovová pracka