Váš košík je prázdny!
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus N1020-PAK čierna
Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus N1020-PAK čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus N1020-PAK čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus N1020-PAK čierna Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus N1020-PAK čierna

Pánska kožená RFID peňaženka v krabičke Pierre Andreus N1020-PAK čierna

Výrobca: Pierre Andreus
Model: N1020-PAK
Dostupnosť: Skladom
25,90€ 14,90€
Dostupné možnosti

Praktická čierna pánska kožená peňaženka od obľúbenej značky Pierre Andreus s elegantným dizajnom pre štýlových chlapov. Kvalitné vyhotovenie z pravej kože zaistí dlhú životnosť. Výhodou tohto modelu je, že súčasťou je aj darčeková krabička, takže ho možno použiť aj ako pekný darček pre pánov takmer všetkých vekových kategórii. Vnútajšok peňaženky je veľmi praktický s množstvom miesta pre vaše karty, doklady a hotovosť. Obsahuje 2 priehradky na bankovky, 6 priehradiek na karty a doklady, 4 tajné vrecká, priehľadnú priehradku a cvokovú priehradku na mince. Uzatváranie peňaženka nemá.

Navyše, tento model disponuje aj technológiou RFID čo je skratka pre Radio Frequency IDentification, čiže rádiofrekvenčná identifikácia čo znamená že poskytuje ochranu proti neoprávnenému prístupu k dátam vaších platobných kariet a dokladov s čipmi typu RFID.

Dĺžka: 9,5 cm

Výška: 13 cm

Šírka: 2,5 cm

RFID ochrana

Darčeková krabička s logom značky PA

Priehradky na karty, doklady a bankovky

Cvoková priehradka na mince

Priehľadná priehradka

Tajné priehradky

Materiál: Pravá koža